sos-facebook Estetiği Takip Edin sos-twitter

Medikal Cilt Bakımında Kullanılan Maskeler

1. Energy Lift (Toparlayıcı-Sıkılaştırıcı Maske)

Energy Lift (Toparlayıcı - Sıkılaştırıcı Maske)

İçeriğindeki Hyaluronik asit ile kırışıklıkları doldurma etkisi gösterir. Moringa tohumları, siyah haihaş tohum yağı, papatya yağı ile cildi rahatlatır. Yüksek miktarda anti-aging özelliği vardır. Alın ve göz çevresindeki ince çizgileri azaltırken boyun ve gıdıda ki sarkmalarında önüne geçer. Toz formda bir maskedir.


2. Perfection (Leke Açıcı Maske)

Perfection (Leke Açıcı Maske)

Melanin oluşum sürecini ve pigmentasyonu yavaşlatır. Leke açıcı bir maskedir. İçeriğinde “Baldo” ağacı kabuğundan türetilen “Diacetly Boldine” adlı doğal bir molekülden elde edilmiştir. Toz formda bir maskedir, tüm cilt tiplerine uygundur.


3. Derma Calm No-Stress (Pembe Maske)

Derma Calm No-Stress (Pembe Maske)

Hassas ve nemsiz ciltler için uygulanan cildin onarılmasını sağlayan silikon formda bir maskedir. Cildin ihtiyacı olan nem seviyesini arttırır. Hıbıscus , camelia bitkileri içerir.


4. Derma Calm No-Stress (Mavi Maske)

Hassas ve normal cilt tipleri için uygulanan maskedir. Aloe vera avena sativa , hazel bitkileri sayesinde cildi rahatlatır. Silikon formda soyulan bir maskedir.


5. Mesovit Mask (Vitamin Maskesi)

Mesovit Mask (Vitamin Maskesi)

İ, A, E, C vitaminleri içerir. Cildi nemlendirir, yeniden yapılandırır, kolojen sentezini artırır. UVA ve UVB ışınlarına karşı cildi korur. Anti ageng ve hücre DNA sını korur. Pigmentasyon sürecini düzenler. Tün ciltler için uygundur.


6. Enzymacid (Kimyasal Peeling)

Enzymacid (Kimyasal Peeling)

Soluk cilt, sigara kullanan kişilerin, kabartılar, aşırı pigmentasyon, cildin kalınlaşması, yüzeysel lekeler, yara izleri, yüzeysel kırışıklıklar ve yorgun ciltler üzerinde etkili mikro dermabrazyon(soyma)işlemidir. Alüminyum kristalleri ve demir glikonat içerir.


7. Biopure (Oksijen Maskesi)

Biopure (Oksijen Maskesi)

Hücrelerdeki oksijen dolaşımını artırır. Cildin toksin partiküllerin etkisiz hale getirilmesi-hipoksik strese karşı direncinin yükselmesini sağlar. Toz formda bir maskedir.


8. Exuviance (Cilt Yenileyici Maske)

Exuviance (Cilt Yenileyici Maske)

Bu etkin maske ile ölü hücrelerden kurtularak genç ve taze cildi ortaya çıkarmak mümkündür. Derin bir temizlik için idealdir. Mandelik Asit, Glukonolakton,provitamin ve amino asitler içerir.


9. Claderm (Mineral Maskesi)

Claderm (Mineral Maskesi)

Zararlı maddelerin (toksin) vücuttan atılmasını sağlar. Dokular ve hücreler büyük miktarda oksijen ile desteklenir. Uygun deri pH’ını sağlar.


10. Wims8 CO2 (Akne Maskesi)

Wims8 CO2 (Akne Maskesi)

Akne ve sivilcelerin azalmasına yardımcı olur, ciltte bulunan fazla yağı atar,peeling etkisi vardır,cildin yenilenmesine yardımcı olur,ton bozukluklarını düzenler.


11. PCO Sheep Placenta (Plasenta Maskesi)

PCO Sheep Placenta (Plasenta Maskesi)

İnce çizgi ve kırışıklıkların görünümünü azaltır, ayrıca oluşumunu geciktirir. Cilde duru ve parlak bir görünüm verir. Anlık bakımlarda ciltteki yorgun ve renksiz görüntüyü arınmış ve canlı duruma getirir.


12. Epicure M30 (Botox Etkisi Yaratan Maske)

Epicure M30 (Botox Etkisi Yaratan Maske)

İçeriğinde bakır peptit, asetil hekzapeptit (AHA3), palmitoil pentepeptit ve retinol ile etkinliğini artırmış geri dönüşümsüz bir iyileşme sağlayan maskedir. Uzakdoğu bitki ekstreleri içeren bir anti-ageing cilt yenileme bakım programıdır.

Yorumlar   

0 #2 Simetri Estetik 30-01-2017 12:47
Alıntılandı Derya Demiröz:
Yoğun cilt çukurları akneli ve sivilce izlerim var açıklı koyulu lekeler ton farkı var ve çok mutsuzum bu yüzden aynaya bakmak istemiyorum

Merhabalar Derya Hanım,
Merkezimizde misafirimiz olarak cilt yapınıza uygun işlemi birlikte belirlemek isteriz.
Dilediğiniz zaman bekleriz.
Simetri Estetik 0 352 235 44 66.
Alıntı
+1 #1 Derya Demiröz 29-01-2017 10:09
Yoğun cilt çukurları akneli ve sivilce izlerim var açıklı koyulu lekeler ton farkı var ve çok mutsuzum bu yüzden aynaya bakmak istemiyorum
Alıntı

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Simetri Estetik | Merkez - Alpaslan Mah.Mustafaşimşek Bulv. Başyazıcıoğlu apt 105 Melikgazi, KAYSERİ
info@simetriestetik.com.tr  -  T: +90 352 235 44 66